Barstool Sports‘ Dave Portnoy Widzi Bitcoin Cena sięgająca $12,000 Jutro

Nie ma Manipulacji Bitcoinami: Analityk Broni wzrostu cen w 2020 roku o 57%.

Bitcoin został odrzucony kilka razy przez klucz poziomu oporu 12K dolarów w ostatnich dniach, co było jedyną przeszkodą przed wzrostem. Niemniej jednak, inwestorzy pozostali jednoznacznie byczy na krypto benchmarku.

Amerykańska gwiazda Internetu i założyciel Barstool Sports, Dave Portnoy, przewidział, że Bitcoin (BTC) zostanie wyceniony na 12.000 dolarów do jutra 15 sierpnia. Słynny bloger zauważył to wkrótce po zakupie Bitcoinu za 200.000 dolarów.

Dave Portnoy’s $12K BTC Prediction
Kilka godzin temu prezydent Barstool, Dave Portnoy, powiedział swoim zwolennikom za 1,7 miliona dolarów, że Bitcoin jutro zmieni zdanie za 12 000 dolarów.
Chociaż Dave nie podał przyczyny jego przewidywania, kryptocurrency społeczności na Twitterze był zachwycony perspektywą BTC powracając 12.000 dolarów. Niektórzy komentatorzy twierdzili jednak, że 12 tys. dolarów to łatwy cel dla Bitcoinów. Inni, jak gospodarz popularnego What Bitcoin Did podcast Peter McCormack nawet podniósł ante do 13.000 dolarów za monetę.

Szczególnie, że 12 000 dolarów to nic nowego dla Bitcoin System. Kryptokurna waluta dotykała tego poziomu kilka razy w ciągu ostatnich kilku dni. A w czasie prasy, po zdobyciu 1,88% w ciągu ostatnich 24 godzin, handluje ona 11.723$. Obecna konsolidacja wskazuje, że Bitcoin wkrótce przekroczy $12,000.

Portnoy kupuje Bitcoin wart 200.000 dolarów.

Dave Portnoy zainwestował ostatnio w bitcoin. Inwestycja nastąpiła po tym, jak zaprosił założycieli Gemini, Cameron i Tyler Winklevoss, aby porozmawiać o krypcie. Podczas spotkania bliźniacy Winklevoss próbowali wyjaśnić mu różne aspekty Bitcoinu, takie jak technologia łańcuchów blokowych i górnictwo.

Portnoy kupił 200.000 dolarów w bitcoin i 50.000 dolarów w Chainlink (LINK) z pomocą Winklevoss twins. Później oświadczył na Twitterze, że jest teraz „Baronem Bitcoin“ po rozmowie o kryptońskiej z założycielami Gemini.
Co ciekawe, Dave stał się tak zauroczony kryptonimem, że mówił nawet o ewentualnym stworzeniu „Dave Portnoy Coin“.